Kuzey, Sümer hesaplaşıyor

Kuzey ‘in gece kulübünün önünde Simay ‘ı gördüğü anda yaşanabilecek olaylar, Ali ‘yi ani ve kritik bir kararın eşiğine getirir. Kuzey etrafında olup biteni anlamaya çalışırken; Simay defterini tamamen kapatmak için Ali harekete geçer. Sümer ‘le olan ilişkisinin ortaya çıkmasıyla birlikte artık, Simay ‘ın kaçacak yeri yoktur. Kuzey ‘i kaybetmemek için her yolu deneyen Simay, elindeki tüm kozları oynar.

Öte yandan Sinaner Köşkü ‘ndeki akşam yemeği, Tekinoğlu ve Sinaner Aileleri arasındaki uçurumu gözler önüne sermeye yeter. Geceyi hasarsız atlatmak için Banu ve Güney ‘in gösterdiği çaba, Barış ‘ın hamleleri karşısında yok olur. Kuzey Güney 24. Bölüm izle

Gecenin finalindeyse, Barış ‘ın “evlilik sözleşmesi” sürprizi Tekinoğlu Ailesi üstünde şok etkisi yaratır. Bu durum karşısında Güney hedeflerine ulaşmak için çok kritik bir karar vermesi gerektiğini fark eder.

Kuzey ‘in kalbinin sesini dinlediği, yepyeni bir hayata başlamasını isteyen Ali, bunun için elinden geleni yapar. Ancak Kuzey ‘den aldığı tepki bu sefer çok farklı olur. Diğer yandan Kuzey ‘i beladan uzak tutmak isteyen Ali, Sümer ‘in karşısına tek başına çıkar. Ali ‘nin tüm çabasına rağmen, bu hesaplaşma Sümer ‘le Kuzey karşı karşıya getirecektir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s