Fatmagül, Mustafa tehdidiyle karşı karşıya
Mustafa ‘ya en büyük cezayı, onun kaderini Fatmagül ‘ün ellerine bırakarak vereceğini düşünen Asu, gerçekleri itiraf ettikten sonra ortalıktan kaybolur. Artık Mustafa ‘nın kaderi gerçekten Fatmagül ‘ün ellerindedir.
Fatmagülün Suçu Ne 64. Bölüm İzle
Mustafa, Fatmagül ‘ün kendisini ihbar etmeyeceğine inansa da, Fatmagül savcılığa suç duyurusunda bulunmak için bir dakika bile düşünmez. İhbarın değerlendirilmesiyle başlayan süreç, Mustafa ‘nın işlediği suçların ortaya çıkması için önemli bir adım olur.
Kaçmaktan başka çaresi kalmayan Mustafa ‘ya en büyük yardım Yaşaranlar ‘dan gelir. Mustafa ‘yı yeniden içlerine alan Yaşaranlar, ellerinde patlamaya hazır bir bomba tuttuklarının farkında değildir.
Fatmagülün Suçu Ne 64. Bölüm İzle
Son olaylarla birlikte Mustafa ‘nın gölgesi Fatmagül ve Kerim ‘in hayatında yeniden gezinmeye başlar. Aile içinde Fatmagül ‘le Mustafa adının yan yana anılıyor olması bile, Kerim ‘i fazlasıyla huzursuz eder. Ancak bu durum, Fatmagül ‘le Kerim ‘in birbirlerine daha sıkı bağlanmasına neden olur.
Fatmagül ‘ün gelinliğine ilk makası vurmasıysa tüm ailenin havasını bir anda değiştirir. Öte yandan uzun zamandır gsm şirketlerinden beklenen rapor sonunda gelir. Fatmagül ‘ü yeniden kazanacağı anın hayalini kuran Mustafa ise planlarını harekete geçirir.

Advertisements
Comments

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s