Mustafa’nın yakalandığı haberi, evde büyük sevinç yaratır. Uzun bir zamandan sonra, Fatmagül ve Kerim verdikleri mücadelenin karşılığını alırlar.. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Mustafa için yolun sonuna gelmiştir..

Yeni bir tehlike, Mustafayla karşılaştığı günden beri , hayatı alt üst olan Asu’nun kapısına dayanır. Asu’nun yardımına yine Kerim ve Kadir yetişirler..
Saklandıkları yerde televizyondan son gelişmeleri takip eden Erdoğan ve Selim ise panik halde kaçacakları günü beklemektedirler. Önce Reşat Yaşaran’ın tutuklanması, ardından Mustafa’nın yakalanması, korkularını daha büyütür. Sinirleri iyice gerilen kaçaklar sonunda birbirlerine girerler.
Yaşanan zorlu sürecin ardından Fatmagül de kendini yavaş yavaş toparlamaya başlar. Kerim ve Fatmagül arasında bir süredir devam eden sessizlik bozulduğunda, ikisi de birbirlerine yeniden sıkı sıkıya sarılırlar..Fatmagülün Suçu Ne 67. Bölüm izle
Vural Namlı cinayetinin duruşma günü geldiğinde, Mustafa da sanık olarak mahkemedeki yerini alır. Kerim tutuksuz yargılandığı dava görülürken, Fatmagül ve Asu’yla karşı karşıya gelen Mustafa aslında bütün hayatıyla yüzleşmektedir..
Hakimin vereceği karar merakla beklenirken, diğer tarafta Selim ve Erdoğan’ın gergin bekleyişi de sona erer ve onlar da artık dönülmez bir yola girerler..

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s