Zilha, yeni hali ve davranışları ile Ali’yi deli eder. Zilha’ya öfkelenen Ali, hırsını Çakal Rüstem’den çıkartır. Zilha’nın evinin tapusunu elinde tutan Çakal, güzellikle satmaya yanaşmayınca, Ali, onu zorla alıkoyar. Suzan ise ev işlerinde Hasibe’ye yardıma girişir.

Fakat yardımdan çok zararı olunca mahallenin kadınlarına zarafet ve konuşma dersleri vermeye başlar. İdama mahkum edilen Sipsi ümidini yitirmişken imdadına Ali koşar. Hüseyin’in katil olduğunu kanıtlamak için ondan yardım ister. Sipsi de onu Gülsüm’e yönlendirir. Fakat parmaklıklar ardında olan Sipsi’nin tek ziyaretçisi Ali değildir. Hiç ummadığı biri daha onu ziyarete gelir. Ali, Sipsi’yi kurtarmak için Gülsüm’den yardım ister. Hüseyin’den kurtulmak isteyen Gülsüm onunla iş birliği yapmayı hemen kabul eder.
Keşanlı Ali Destanı 15. Bölüm izle
Hüseyin’in talimatı ile mahalle çevresinde yine uyuşturucu satışı yapılır. Fakat bu kez kurban çocuklar olur. Teke Kazım’ın oğlu ne olduğunu bilmeden aldığı uyuşturucular yüzünden fenalaşır. Ali hemen onu hastaneye kaldırır ve bu işi yapanın peşine düşer. Zilha ise eski mahallesini ziyaret etmeye karar verir. Yeni hali ile mahalleye gelen Zilha büyük şaşkınlık yaratırken, Ali ile de karşı karşıya gelir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s