Uluslararası uzay istasyonuyla kenetlenmek üzere uzaya fırlatılan tarihteki ilk uzay gemisi Çılgın Türk 1, kenetlenme sırasında yaşanan elim kaza sonucunda dünyanın yörüngesinden fırlayıp; uzayın derinliklerine doğru sürüklenmeye başlamıştır. Geminin kahraman mürettebatı bir yandan hayatta kalma mücadelesi verirken, diğer yandan da dünyayı aramaktadır.

Bu sırada başka bir galakside havasıyla suyuyla tıpkı dünyamıza benzeyen Ablanlar Gezegeninde, Muhteşem Ziya dünyaya geri dönebilmek için hain bir plan hazırlar. Muhteşem Ziya, kırk yıllık platonik aşkı Alev’e bininci kez evlenme teklif edip yine reddedilir. Ziya bu defa Alev’in canını yakmaya karar verir.
Türkün Uzayla İmtihanı 2. Bölüm izle
Alev eğer Ziya ile evlenmeyi kabul etmezse; Ziya, onları dünyaya geri götürecek gemiye Alev’i almayacaktır. Ziya’nın hain planını öğrenen Alev saraydan kaçmaya karar verir. Bu sırada yoluna devam eden Çılgın Türk 1 karşılarına çıkan dev göktaşı ile çarpışma tehlikesi geçirir. Seyircilere kahkaha tufanı yaşatacak olan ‘Türk’ün Uzayla İmtihanı’, 28 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de ikinci bölümüyle Show TV’de!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s