Kuzey, Güney’e rakip olarak öz makara işine başlar. Makarayı tam olarak tutturabilmek için bir çok kez denemelerde bulunur. İlk denemeleri başarısızda olsa sonunda gerçek makarayı hatta daha iyisini yapmayı başarır. Önce ailesine sonra arkadaşlarına tattıran Kuzey, öz makara işinden tamamen onay alınca piyasaya sürmeye başlar. Önce 2 pastaneyle anlaşan Kuzey’in bu durumu Güney’i rahatsız eder. Güney bunun hakkının onda bulunduğunu ve dava açabileceğini söyler. Kuzey ise Güney’i tersliyerek elinden geleni ardına koyma der.
Kuzey Güney 30. Bölüm izle
GERÇEK SUÇLU

5 yıl önceki kazanın Güney’in yaptığı ortaya çıkar. Simay kazada ölen çocuğun annesine kazayı Güney’in yaptığını söyler. Ailede polise giderek Güney hakkında suç duyurusunda bulunur. O sırada ise Güney, ailesi ve Banu’nun ailesi Güneylerde yemek yemektedirler. Kapıya gelen polisler Güney’i sorar…

Kuzey Güney’in 30. bölümünde Güney tutuklanabilir ya da bu işten sıyrılabilir. Fakat artık gerçek suçlunun Güney olduğunu herkes bilmektedir. Banu zaten önceden bildiği için bir sorun olmaz ama ailesinin öğrenmesi Banu’yu zor duruma sokabilir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s