O’nun çığlığı ve Gamze öldüresiye bir mücadeleye girerler. Gamze tam maskeyi indirecekken , arkasından yaklaşan üçüncü kişiyi fark edemez, gafil avlanır ve başına ağır bir darbe alır. O’nun çığlığı ve sadık yardımcısı Gamze’yi öldü zannederek ormanın derinliklerine bırakırlar. Üçüncü kişinin kimliği tam anlamıyla bir şok yaratacaktır.

Ayşe ve arkadaşlarının söylediği parçanın sözlerinin kendine ait olduğunu fark eden İbo , Ayşe’yi iyice sıkıştırır. Bu kez Sibel’in izini kesinlikle bulmuştur. Gamze’nin yokluğunu fark eden Özge, Zafer Hoca’yı uyarır ve bütün kamp harekete geçer.

Oktay İbo’yu yalnız bırakmak zorunda kalarak Gamze’yi bulmak için kampa gelir. Heyecanlı arayış devam ederken Gamze de bütün inancıyla hayatta kalmaya çabalamaktadır . Ancak gücü tükenmek üzeredir. Gerçekten de Gamze’nin çok vakti kalmamıştır.
Arka Sıradakiler 13. Bölüm izle
Evde başı dönerek baygınlık geçiren Sibel, Eda tarafından hastaneye kaldırılır. İbo Antakya’ya geldiğini Eda’ya bildirir. Sibel’e kavuşmayı ümit eden İbo’yu ve ona yardımcı olan Eda’yı hastanede hiç ummadıkları bir sürpriz beklemektedir. Oktay ormanın içlerinde adım adım takip ederek bulduğu Gamze’nin başında bekleyen kişiyi görünce çok şaşıracaktır.

Arka Sıradakiler, heyecan ve gizem dolu yeni bölümüyle yine TNT’de…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s