Necip ‘i uğurlayan Yeşim ‘in tek isteği, Sıtkı uyanmadan Çınar ‘ı da evden yollamaktır, ancak Çınar ‘ın gitmeye niyeti yoktur; Sıtkı ‘yla karşılaşması artık an meselesidir. Necip, Yeşim ‘in Çınar ‘a olan aşkının farkındadır.

Yeşim en Sonunda Necip ‘e bunu itiraf eder. İkili, Çınar ‘ı Toprak ‘tan uzaklaştırmak için harekete geçer ama bu umdukları kadar kolay olmayacaktır. Ahmet, Toprak ‘ın hamile olduğunu öğrenir ve ona yardım etmek ister. Ancak gururundan ödün vermeyen Toprak için bunu kabul etmek çok zordur.
Lale Devri 69. Bölüm izle
Zümrüt, Necip ‘in hamlesine karşı restini çeker ve evinden ayrılır. Yeşim ‘le yaşamaya başlayan Zümrüt, Necip ‘e karşı güçlü olduğuna eminken, aslında bütün kozlarının tükenmiş olduğunu çok yakında anlayacaktır.

Toprak işten atılınca, Çınar ‘ın Toprak ‘la olan bütün irtibatı kesilir. Kimseden bilgi alamayan Çınar ‘ın umutları tükenmek üzereyken, Aylin ‘den gelen bir bilgi Çınar ‘ı tekrar heyecanlandıracaktır. Ahmet ve Toprak, bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için doktora giderler. O gün aynı hastaneye gelen sürpriz bir isim daha olacaktır!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s