Elif’in haber vermeden ortadan kaybolması emniyetteki arkadaşlarını telaşa düşürür. Elif hakkında soruşturma açılmadan işine geri döner. Savcı Elif’in anlattıklarına pek ikna olmasa da müdür ona güvenerek soruşturmayı iptal eder. Elif en azından bir süre rahat nefes alacaktır. Emniyetteki durumunu düzene koyar koymaz Nadir’in yanından hiç ayrılmama niyetindedir.
Firar 28. Bölüm izle
Nadir hayatına yeniden kavuşurken kendini doludizgin bir aşkın içinde bulur. Tamamen iyileştikten sonra Elif’le aralarında hiç koparmak istemeyecekleri bir bağ kurarlar. Elif sevgisiyle Nadir’in firari hayatına en büyük anlamı katar.

Nadir kendini aşkın sıcak kollarına teslim ederken bir yandan da kardeşi bildiği Turaç’ın başındaki belayı kovmanın peşindedir. Ancak Nadir ne kadar dürüst davranırsa davranırsa karşısındaki adamlar işleri zorlaştırmaya başlar.

Hiçbir işi rast gitmeyen Aziz Ağa ise bir çıkmazın içine girmiştir. Cemre de artık evden uzakta kendine yeni bir hayat kurma istediğindedir. Etrafında tek güvendiği kızı Cemre kalmışken, ondan aldığı bu darbe ile iyice sarsılır.

Kendine yeni bir kimlik edinen Semih ise Cemre’nin peşine bu sefer sevecenlikle düşer. Onu anlıyormuş ve ailesine karşı destekliyormuş gibi görünür. Cemre’nin duygusal boşluğundan yararlanarak ondan intikamını acımasızca alır.

FİRAR / YENİ BÖLÜM
STAR TV
17 Nisan Salı 20:00

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s