Sait’in kumar tutkusu hayatını iyiden iyiye etkileyecektir. Varlık içinde yokluk çekecek olan Sait, hiç de alışık olmadığı bir hayata dahil olmak zorunda kalır.
Eve Düşen Yıldırım 7. Bölüm izle
Şayeste’nin Feyyaz ile işbirliği Muazzez’i fazlasıyla tedirgin etse de Şayeste, Muazzez’i her defasında köşeye sıkıştırmaktan vazgeçmeyecek. Ancak Muazzez’in elindeki “gözyaşı” kozu, onu her defasında dibe vurmaktan kurtaracak.

Pınar’ın dağılan umutları, onu Saite daha fazla bağlarken, Pınar’ın Sait’e olan zaafı, Tunçel ailesinin evinde karışıklığa yol açar. Bu durumdan şüphesiz en çok “canı yanan” da Muazzez olacaktır.

Muazzez’in alışmaya çalıştığı hayatı Ahmet Şükrü’nün bütün ezberini bozsa da, Tuncel ailesinin reisi, güzel yeğeni için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır. Öyle ki, Belkıs’ın hiçbir tehditine boyun eğmeyen Ahmet Şükrü, aksine Belkıs’ı sonuna kadar zorlayacaktır.

Sait gün geçtikçe kendini Muazzez’e daha fazla ispat etmek zorunda hisseder. Muazzez “amca çocuğu” gerçeğini her defasında Sait’e izah etmek zorunda kalsa da, Namık’ın şahit oldugu olaylar, aklında soru işaretleri bırakcaktır.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s