Ali ve Sinan’ın hayatı tehlikede
Gizli bir görev alan Ali ve Sinan, hayatlarını da tehlikeye atıyor.

Tekin, Metin ve Tunç ‘un okulunda veli toplantısı vardır. Çoban kardeşler, geçen seneki toplantıda olanları hatırlar ve babalarına bu durumu nasıl söyleyeceklerini düşünürler. Tunç ‘un bütün dersleri iyidir. Aynı zamanda da okulun saygılı, efendi, gözde öğrencileri arasındadır.

Tekin ve Metin bu duruma fazlasıyla bozulmaktadır. Mesut ve Hüsnü beraber veli toplantısına giderler. Bütün öğretmenler Tunç ‘u övmekte, Mesut ‘un da yüzü daha da gülmektedir. Hüsnü hangi öğretmenle konuşsa, duyduğu şeyler karşısında yerin dibine girmiştir. Bağıra çağıra okuldan çıkar. Mesut, onu sakinleştirmeye çalışmaktadır.
Arka Sokaklar 244. Bölüm izle
Ali ve Sinan gece devriyesindeyken gözaltına aldıkları torbacılardan birinin, diğer arkadaşını öldürdüğü ihbarıyla olay yerine gelirler. Aldığı uyuşturucunun etkisiyle torbacının aklı başında değildir.

Sinan ‘lar uyuşturucuyu nereden temin ettiğini sorarlar. “Kebapçıdan” lafının üzerine de, kebapçı Olgun ve büyük patron Sadri ‘nin peşine düşerler. Ali ve Sinan gizli göreve girecektir.

Rıza, Ali ‘nin bu göreve katılmasını pek istemez. Çünkü tek başına olacağı ilk gizli görev olacaktır. Ali, kendisine güvenmesini ve sapa sağlam geri döneceğine Rıza Baba ‘yı ikna eder. Ali ve Sinan ‘ın hayatı tehlikededir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s