Avrupa Avrupa dizisinin konusu:

Uzun uğraşlar sonucu Avrupa Birliği ‘ne kabul edilen Türkiye, yılbaşı gecesi 12 ‘den itibaren resmen Avrupa Birliği üyesi olacaktır. Avrupa Birliği ‘nden Sorumlu Devlet Bakanı Egemen Bağış bu müjdeli haberi Koparan Ailesi ‘nin mütevazı evine konuk olup, bu evden yapılacak canlı yayınla tüm Türkiye ‘ye duyuracaktır.

Gülbahar Koparan, Sayın Egemen Bağış için evi ve yemekleri hazır etmeye çalışmaktadır. Ama bu iş hiç de kolay değildir. Çünkü Gülbahar, bir yandan Avrupa ‘da simit zincirleri kurup köşeyi dönme telaşındaki Tekin ‘in, tek derdi yılbaşı partisine katılmak olan kızı Gül ‘ün, zihinsel olarak Avrupa Birliği ‘ne Türkiye ‘den önce girmiş bulunan yeni komşusu Nermin Hanım ‘ın ve her çocuk için 700 Avro yardım yapılacağını duyunca Avrupa Birliği ‘ne gireceğimiz gece çocuk yapma sevdasına düşen kapıcı Mali ‘nin yol açtığı kargaşayı aşmak zorundadır.
Avrupa Avrupa 29. Bölüm izle
Saat gece yarısını vurduğunda Koparan Ailesi ve Avrupa Apartmanı sakinlerini eğlenceli bir kaos beklemektedir. Türkiye, Avrupa Birliğine girmiştir girmesine ama Avrupa Apartmanı sakinleri el birliğiyle AB ‘nin dışında kalmayı başarmışlardır.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s