Çocuklar Duymasın dizisinin bu haftaki bölüm özeti:

Emektar arabası bozulduğu için yeni bir araba almak isteyen, ancak nasıl bir araba alacağına karar veremeyen Haluk, duyduğu her fikirden etkileniyor, nasıl bir araba alacağına bir türlü karar veremiyordur. Haluk ‘un kararsız tavırları çevresindeki herkesi bunaltırken, bu durumu lehine çevirmek isteyen biri vardır…
Çocuklar Duymasın 97. Bölüm izle
Durduk yere sevgilisi Özge ‘den uzaklaşmaya çalışan Havuç görenleri şaşkına çevirir. Herkes Havuç ‘un neden böyle davrandığını merak ederken, derdi başından aşkın olan Havuç ‘un çaresi babası Haluk ‘tadır. Öte yandan çaycı Hüseyin ‘in uykusunda “Nazife” adlı bir kadını sayıklaması, Emine ‘nin aldatıldığını düşünmesine sebep olur. Emine ‘nin bu duruma tepkisi nasıl olacaktır?

Duygu ‘nun hamileliğiyle iyice değişen, pimpirikli bir insan haline gelen Berke, bu sefer de bebeği elektromanyetik dalgalardan korumak için, Duygu ‘nun telefonları açmasına izin vermiyor, hatta tüm telefonları Duygu ‘dan uzak tutmaya çalışıyordur. Berke ‘nin bu davranışları Duygu ‘yu bunaltsa da, yaşananlar komik görüntülere sahne olur.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s