Soner ve Tarık kozlarını paylaşıyor
Her ikisi de Aylin ‘e aşık olan Tarık ve Soner, son kozlarını paylaşmak üzere randevulaşıyor.
Öyle Bir Geçer Zamanki 73. Bölüm izle
Aylin ‘in, karnındaki çocuğun babasının Tarık olduğunu söylemesi Soner ‘i deli eder. Bebeğin babasının kendisi olduğundan emin olmak ister. Ancak Aylin onunla konuşmayı reddeder. Üstelik Tarık ile bir an önce evlenmek için gerekli işlemleri de başlatır.

Selma ‘nın hisselerini bir türlü alamayan Kenan, Cemile ve atölyedekileri zor durumda bırakacak yeni bir girişimde bulunur. Ürettiği malları elinde kalan Cemile, parasızdır. Fakat kendinden beklendiği gibi pes etmez, yeni bir çıkış yolu arar.

Ali Kaptan ‘a ise mahkemeden celp gelir. Carolin, Ali ‘ye boşanma davası açmıştır. Mustafa ‘yı kesinlikle vermek istemeyen Ali, Carolin ile konuşmaya gider.

Hakan, kızını babasının elinden kurtarmak için onunla uzlaşmaya çalışır. Fakat Ekrem Tatlı ‘nın Zehra ‘yı teslim etmeden önce birkaç şartı vardır. Berrin, kızından alacağı umut dolu haberi beklerken Zehra hiç beklenmedik bir şekilde evine geri döner. Zehra ‘nın kendi çabasının dışında çok farklı koşullarda annesine kavuştuğunu gören Hakan zor bir karar alır.

Baba olacağı için sevinen Soner, anneler günü için Aylin ‘e sürpriz hazırlar. Tarık ise Soner ‘i arayarak onunla konuşmak istediğini söyler. Her ikisi de Aylin ‘e aşık olan Tarık ve Soner, son kozlarını paylaşmak üzere randevulaşır.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s