Bir dev isim, bir diva geliyor ! Bülent Ersoy bu gece “Beyaz Show”da!
Ayrıca, performanslarıyla Can Bonomo, Jilet Grubu ve Bora Duran da “Beyaz Show”a konuk olacaklar.

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; sanat dünyasının bir efsane ismi; Bülent Ersoy geliyor.

Milyonlar onun şarkılarıyla ağladı, onunla efkarlandı, o sesi sevdi. Acısı tatlısıyla, inişi çıkışıyla, dolu dolu 41 sanat yılında, eşsiz benzersiz yorumuyla milyonların kalbinde taht kuran, sanat müziğine adını altın harflerle yazdıran, yeteneği ve ustalığı önünde tüm dünyanın eğildiği, bir büyük sanatçı, bir dev isim, bir diva geliyor “Beyaz Show”a.

Müzik tarihine damga vuran, sanat dünyasının yaşayan efsanesi, Bülent Ersoy, nostaljisi, efkarıyla, en sevilen şarkılarıyla ve bomba gibi skeçleri, kendine özgü komedisi ve gizli kalmış mizah yeteneğiyle Beyaz Show’a geliyor!
Beyaz Show 11 Mayıs 2012 izle
“Beyaz Show” tiryakileri, muhteşem yorumculuğu, görkemli sahnesi ve hiç bilmediğiniz yönleriyle bambaşka bir Bülent Ersoy’la coşacak, dolu dolu sohbetleri, akıl dolu pasları, birbirinden sürpriz aksiyonları ve birbirinden eğlenceli VTR’leriyle Beyaz Show’da eğlenceye yine doyacaklar. “Beyaz Show” bu gece hiç ama hiç kaçmaz!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s