Lorenzo Lamas, “Yalan Dünya”da!
“Yalan Dünya”nın bu akşam ekrana gelecek bölümüne dünyaca ünlü aktör Lorenzo Lamas konuk oyuncu olarak katılıyor. Lamas’ın kendisini canlandırdığı dizinin bu bölümünde; Şehmuz, Selahattin ve Gülistan’ın yolu, Tülay’ın çalıştığı pavyonda kesişiyor.

Nurhayat, Gülistan ve Servet, evde kadınlar günü kıvamında sohbet etmektedirler. Aralarında Orçun da vardır. Bu manzara, torunu Orçun’un geleceği için Şehmuz’un endişelenmesine neden olur.

Bir an önce, sorumluluk sahibi bir dede olarak torununun ilk cinsel deneyimini yaşaması için harekete geçer. Rıza da sonunda cesaretini toplayıp, Nurhayat’tan gizli Deniz’i yemeğe davet eder.

Uzun zamandır bu daveti bekleyen Deniz hemen Japon restaurantında iki kişilik yer ayırtır. Sushi’ye bayıldığını ve her fırsatta yediğini söyleyen Rıza, esasında Japon mutfağı ile ilk kez o gece tanışacaktır.

Emir ile Açılay, Yalan Cafe’de oyunculuk kariyerlerinin geleceği konusunda sohbet ederlerken, yan masalarında ise 80’li yıllarda Şahin Tepesi dizi ile Hollywood’da fırtına gibi esen dünyaca tanınan aktör Lorenzo Lamas vardır.

Kulak misafiri oldukları Lorenzo’nun kariyer planlaması Açılay’ın iyice dertlenmesine neden olur. Orçun’a ilk deneyimi için eski usullerle yardımcı olmaya çalışan Şehmuz, önce Selahattin’e gider ancak ondan beklediği ilgiyi göremeyince Emir ve Bora’dan yardım ister.
Yalan Dünya 17. Bölüm izle
Tek kişilik performans gösterisi hazırlayan Açılay, liseden eski bir arkadaşına rastlar ve o kişi Tülay’ın arkadaşı Zerrin’dir. Tülay’a yeni dans gösterisinde ona yardımcı olacağına söz veren Zerrin son anda onu eker ve Açılay’ın gösterisine gider.

Sinir krizi geçiren Tülay’ı yatıştırmak da Selahattin’e kalır. Tülay’ın ağlamasına daha fazla dayanamayan Selahattin, Zerrin’in şovdaki görevini üstlenmek zorunda kalır. Ancak o gece pavyonun başka iki konuğu daha vardır. Orçun’a deneyimli eş arayan Şehmuz Baba ve Selahattin’i oraya kadar takip eden Gülistan’ın yolları pavyonda kesişmiştir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s