Arka Sokaklar dizisinin 246. bölüm özeti:

Hüsnü, ölümle yüz yüze
Bir cinayeti çözmek üzere gizli görevlendirilen Hüsnü, ölümle yüz yüze geliyor.

Ekip, 11 günde 6 tane ceset bulmuştur ve hiçbirinin de fail ya da failleri belli değildir. Cinayetlerin her biri farklı farklı şekillerde işlenmiştir ve failler bulunmaya çalışılmaktadır. Cesetlerden biri öldürüldükten sonra asılmıştır.

Asılan halatta akrilik boya izine rastlanılır. Ressamların kullandığı cinsten bir boya izidir bu. İlk bulunan iz, cinayetleri işleyenin resimle ilgisi olabileceğidir. En son İdil adında resim atölyelerinde modellik yapan genç kız ortadan yok olmuştur.
Arka Sokaklar 246. Bölüm izle
Yapılan araştırmada, İdil resim atölyesinde ölü olarak bulunur. Ekip, Erbil adlı şahıstan şüphelenmeye başlar. Ama gözaltına alabilmek için kesinlikle emin olmaları gerekmektedir.

Hüsnü gizli göreve girecektir. Tip değiştir, küratör olarak Erbil ile tanışıp, güvenini kazanacaktır. Erbil ile tanışmayı başarır. Meslektaş olduklarını öğrendikleri anda da arkadaş olmaları daha da kolaylaşır.

Erbil bir süre sonra Hüsnü ‘nün polis olduğunu öğrenir ancak belli etmez. Atölye ye götürür. Etkisiz hale getirip stüdyoyu yakmaya kalkar. Hüsnü alevlerin arasından kurtulabilecek mi?

Tekin ‘in Selin adlı yeni bir kız arkadaşı vardır. İnternetten görüntülü olarak konuşurlarken Selin ‘in dedesi onları yakalar. Selin ‘in dedesi Vedat Müdür ‘dür. Tekin ‘i korku basar.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s