Büyük sır ortaya çıkıyor.

Muhteşem Yüzyıl’da artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Hürrem Gülşah’tan duyduklarına ne tepki verecek? Mahidevran, Hürrem’den intikamını alacak mı? Sultan Süleyman halvete gelen cariyeyi nasıl karşılayacak? Valide Sultan iyileşecek mi? Fatma, Şehzade Mustafa’nın kalbini kazanacak mı?

Gülşah Hürrem’in karşısına çıkar. Elinde İbrahim Paşa’yı herkesin gözünde bitirecek bir bilgi olduğunu söyler. Fakat bunu Hürrem’e anlatmak için bir şartı vardır. Hürrem, Gülşah’tan duyduklarına inanmakta zorlanır.
Muhteşem Yüzyıl 61. Bölüm izle
Mahidevran’ın Hünkar’la yaptığı görüşme Hürrem’i rahatsız eder. Hürrem ve Mahidevran’ın kavgasına Sultan Süleyman şahit olur. Mahidevran, Hürrem’den intikamını almak ister. Sultan Süleyman’ın aklını çelecek güzellikte bir cariyeyi halvete yollar.

İbrahim, Nigar’ı İstanbul’dan uzaklaştırmak ister. Fakat Hürrem buna izin vermez. Hürrem, Nigar’a sürpriz bir ziyarette bulunur.

Valide Sultan’dan gelen havadis Sultan Süleyman’ın yüzünü güldürür. Sultan Süleyman gördüğü bir rüyadan çok etkilenir. Eski bir dostu ile görüşmeye karar verir. Şair Figani İbrahim’e karşı halkı kışkırtmaya devam eder. İbrahim onun hakkında sert bir karar almaktan çekinmez.

Fatma, Şehzade Mustafa’nın rüyalarına girmek için yeni yöntemler dener. Bir mektup aracılığıyla da olsa Mustafa’ya ilan-ı aşk eder. Şehzade Mustafa, okuduklarından sonra Fatma’nın aşkına inanır.

Yayın Günü: 23 Mayıs Çarşamba
Yayın Saati: 20.00

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s