Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin 77. bölüm özeti:

Akarsu Ailesi’nde çifte mutluluk
Aylin ile Soner ‘den sonra, Berrin ile Ahmet de nikah masasına oturuyor.

Aylin ve Soner sonunda mutlu sona ulaşmak üzere ikinci kez nikah masasındadır. Ancak bu kez de evlenmelerine Süleyman engel olur. Süleyman ‘ın söyledikleri nikaha damgasını vururken, davetlileri de şaşkınlığa uğratır.

Ali Kaptan ‘ın son dönemlerdeki içine kapanık tavırları Hasefe ‘yi endişelendirmektedir. Sık sık ortadan kaybolan Ali ‘yi takibe alan Hasefe bir türlü nereye gittiğini öğrenemez. Mete bir şarkı yarışmasına jüri olmak için davet alır. Gönülsüzce kabul ettiği yarışmada onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

Cemile ‘nin Kenan ‘a açtığı davanın da günü yaklaşmaktadır. Fakat Nedim, Kenan ‘ı sıkıştıracak belgelere ulaşamamaktadır. Ahmet ile Berrin ise bir karar alırlar. Berrin bunu, ailesi ile de paylaşmak için Akarsu Ailesi ‘ni bir araya toplarlar.

Hamilelik ile ilgili testleri düzenli yaptıran Aylin, kalbi ile ilgili muayeneyi aksatmıştır. Tarık ‘dan gelen telefonla bu durum ortaya çıkar. Kendisinden saklanan bu önemli bilgiyi yeni öğrenen Soner ise büyük bir paniğe kapılır. Aylin ‘in doktorunu bulup hemen gerekli testleri yaptırır. Öte yandan Ali ile Carolin ‘in boşanma davası vardır.

Carolin, Mustafa ‘nın velayetini de istemektedir. Nermin Adalı ‘nın fotoğrafını gören Selma ise Kenan ‘ın karanlık geçmişinin aydınlanmasını sağlar. Selma, Ali ve Cemile birlikte Nermin Adalı ile görüşmeye giderler. Duydukları hepsini dehşete düşürür.

Kenan hakkında öğrendikleri, davayı kazanmak için Ali ‘nin aklına parlak bir fikrin gelmesine neden olur. Osman da sonunda Gülden ‘le arkadaşlık kurmayı başarır. Soner sözünü tutar, Osman ve Gülden ‘i arabası ile okuldan almaya gelir.

Berrin ve Ahmet gelecekleri için yeni kararlar alırken, yaklaşan tehlikenin farkında değillerdir. Resul ‘den telefon alan Hakan, babasının intikam planına engel olmak için harekete geçer.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s