Kurtlar Vadisi Pusu 160. Bölüm özeti.

İşte verdiği bir haftalık kısa aranın ardından 7 Haziran Perşembe akşamı 161. bölümüyle TNT ekranlarında olacak muhteşem sezon finalinde yaşanacaklar:

Sonunda Memati’nin Selvi’ye söz verdiği düğünün günü gelmiştir. Dost-düşman herkes bu muhteşem düğünde buluşur. Zaza, Zülfikar, Pusat ve birçok sürpriz isim, düğünde boy gösterir.

Tüm dertler bir geceliğine bir tarafa bırakılmış, bütün ekip Memati’yle Selvi’nin düğününde doyasıya eğlenmektedir.

Polat da Memati’yi bu en mutlu gününde yalnız bırakmaz. Polat’ın düğüne yetişemeyeceğini düşünen Memati, onu karşısında görünce çok sevinir. Polat, can dostu Memati’yle harmandalı oynamadan onu evlendirmeyecektir!

Herkes büyük bir coşkuyla Polat ve Memati’nin harmandalı oynamasını izlerken ortaya çıkan silah ise düğünü kana bulamaya hazırlanmaktadır!

Tüm bunlar ve daha fazlası, Kurtlar Vadisi Pusu’nun 7 Haziran Perşembe akşamı TNT’de yayınlanacak aksiyon ve heyecan dolu sezon finalinde olacak…

Kurtlar Vadisi Pusu 160. Bölümünde neler yaşanmıştı.

Memati, Selvi ‘nin hapisten kurtulacağına inanmaktadır. En büyük destekçisi Savcı Leyla ‘dır. Memati, düğün tarihini bile almıştır. Leyla, Selvi ‘yi kurtaracak ufacık bir delil bulabilmek için her yolu denemektedir.

Pusat, Zaza ‘yı ve yeğenlerini almıştır. Onlardan intikamını almak isteyen Pusat, işkenceye başlar. Ancak son anda gelen sürpriz isim, Zaza ‘yı Pusat ‘ın elinden alır.

Polat Alemdar ise Kara ‘yı bulmak için harekete geçer. Onu, Kandil ‘e götürülmeden Cemal ‘in elinden almak istemektedir. Polat ve ekibi, Cemal ‘in Kara ‘yı götürmek için kullanacağı yolu öğrenir ve Kara ‘yı alabilmek için pusu kurarlar. Ancak onları büyük bir sürpriz beklemektedir.

Tüm bunlar ve daha fazlası, Kurtlar Vadisi Pusu ‘nun 24 Mayıs Perşembe akşamı TNT ‘de yayınlanacak aksiyon ve heyecan dolu 160. bölümünde olacak…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s