Firar ‘da bütün düğümler çözülüyor.

Cemre aşiret tarafından karar verilen berdele boyun eğmek zorunda kalır. Hiçbir kaçış yolu yoktur. Asude ise kendini bundan sonra yapayalnız hisseder, savcıya gizlice buluştukları yerde olan biten hakkında bütün bildiklerini anlatır. Bundan haberi olan Civan da hesapsızca saklandığı yerden çıkarak Asude ‘yi engellemeye çalışır. Polisle girdiği çatışmada savcıyı vururken kendisi de ağır yaralanır.
Firar 35. Bölüm Final izle
Nadir ‘in Civan ‘ın başına gelenlerden haberi olur. Onu sakladığı yerde bulup intikamını almanın peşindedir. Elif ise savcının ölümünden sonra emniyette deşifre olur, Nadir ile işbirliği içinde olduğu ortaya çıkar. Artık dikkatli adım atmak zorundadırlar. Civan ‘ın saklandığı yeri öğrenen Nadir hiç vakit kaybetmeden harekete geçer. Ancak Elif Nadir ‘in başına bir şey gelmesinden korktuğu için emniyete Civan ‘ın yerini bildirir. Civan hapise düşer, artık mahkumdur.

Nadir ise geçmişinin bütün kirli hesaplarını kapatarak kendine yeni bir hayat kurar. Yanında canından çok sevdiği oğlu Memed ile kendisi için ölümü bile göze alabilen Elif vardır.

Yayın Tarihi : 12 Haziran Salı
Yayın Saati : 20.00

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s