Yeşim ve Çınar, Çınar Berk ‘e ilik bulanamadığını öğrenince yıkılırlar. Doktor kardeş yapmaktan başka çarelerinin olmadığını söyleyince Çınar bir karar alır. Yeşim ‘le gerçekten karı koca olmalarının vakti gelmiştir artık! Ahmet ve Toprak, herkesin gözünde evlidir artık! Ancak Hadiye ‘nin ikna olması o kadar kolay olmayacaktır.
Lale Devri 78. Bölüm Sezon Finali izle
Ahmet ve Toprak ‘ı test etmek için bir plan yapar! Zümrüt Yeşim ‘le konuşur. Toprak ‘ın bebeği tek çareleridir! Yeşim ‘in Toprak ‘a yaptıklarıyla yüzleşme vakti gelmiştir! Ancak Çınar ‘la bu kadar yakınlaşmışken onu kaybetmek Yeşim ‘e çok zor gelecektir! Ahmet ve Toprak baş başa Şile ‘ye doğru yola çıkarlar. Kalbi hala Çınar için atsa da, Toprak Ahmet ‘in yanında da daha rahat hissetmeye başlamıştır.

Zümrüt ve Necip ‘in yakınlaşması, İkbal ‘in sabrını taşırır! Necip ‘le yüzleşen İkbal, Necip ‘e son restini çeker! Necip ve Zümrüt için yolu sonu gelmiştir artık! Her şeyi göze alan Yeşim, yardım dilenmek için Toprak ‘ın kapısına dayanır, ayaklarına kapanır! Çınar, Yeşim ve Toprak ‘ın kader mührü bir kez daha kırılacak ve dengeler alt üst olacaktır. Toprak ‘ın cevabı, Yeşim ‘i şoke edecektir!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s