Yahşi Cazibe 92. BÖLÜM ÖZETİ
Şimdiye kadar Simge’nin evlilikleri üzerini yıkmak üzere yaptığı her türlü plana başarıyla direnen Kemal ve Cazibe, bu kez çok daha büyük bir sürprizle karşı karşıyadırlar.

Simge ve Kemal hakkında öğrendiği sürpriz gerçek, Cazibe’yi hayatının en önemli kararını almak zorunda bırakır.

Öte yandan Hulusi, Makbule ve Şeref cephesinde de bazı gerçekler su yüzüne çıkmaya başlamıştır.

Yahşi Cazibe 91. Bölüm Özeti
Kemal’e olan aşkı ve saplantısı yüzünden yapmayacağı çılgınlık olmayan Simge, bu sefer de alternatif tıptan çare umar ve tuttuğu bir hipnoz uzmanını devreye sokar. Plana göre hipnoz uzmanı Kemal’i hipnotize edecek ve Cazibe’nin değil Simge’nin kocası olduğuna inandıracaktır. Ne var ki bu hipnoz macerası hem Simge hem de Barış için sürpriz dolu sonuçlara gebedir.

Diğer yandan Makbule’nin çalışmasını istemeyen Hulusi kendince yöntemlerle onu evinin kadının, çocuğunun anası yapmaya çalışmaktadır.

Yahşi Cazibe dizisinin en son yayınlanan 90. bölümünde neler olmuştu

Doktor kılığına girmiş bir akıl hastası, kendisine test sonuçlarını göstermeye gelen Cazibe’ye, amansız bir hastalığa yakalandığını söyler. Hiç beklemediği bu teşhis karşısında paniğe kapılan Cazibe, Kemal ve Itır’ı kendi ölümüyle yıkmamak için onların hayatından çıkmaya karar verir.
Yahşi Cazibe 93.Bölüm Final izle
Kemal’i kendisinden soğutmak için her yolu deneyen Cazibe, diğer yandan da kendisinden sonra daha da beterlerinin eline kalmasınlar diye, Kemal’le Simge’nin arasını yapmaya çalışır.

Simge ise artık Kemal’den ümidini kesip ısrarlarına bir son vermeye karar vermiştir. Ne var ki Cazibe’nin yoğun çabası, Simge’nin yeniden Kemal’in hava sahasına dönmesine neden olur.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s