Hayatımın Rolü 5. Bölüm özeti:

Müşfik, Erdal’a herşeyi itiraf eder!

Can’ın babasına gönderdiği mesajla aynı anda telefonu çalan Yaşar, kendisinden şüphelenen Melek ve Erdal’ın meraklı bakışları altında odadan çıkmanın bir yolunu bulur. Müşfik’i arayan Sezai, bir filmde Al Pacino’yu seslendirmesi için teklifte bulunur.

Parası da çok iyi olan bu işi kaçırmak istemeyen Müşfik, seslendirmenin erken saatte olmasından dolayı işin içinden nasıl çıkacağını bilemez. Ela’ya bir arkadaşını ziyaret etmesi gerektiği yalanını söyleyen Yaşar’ı, stüdyo da bir sürpriz beklemektedir. Kayınçosu Erdal’da seslendirme için stüdyodadır.

Seslendirme sonrası Müşfik’le kafede bir araya gelen Erdal, Müşfik’i köşeye sıkıştırınca her şeyi itiraf etmek zorunda kalır. Müşfik, Erdal’dan bu sırrı kardeşinden, annesinden ve Ela’dan saklamasını rica eder.

Erdal ve Melek’in evliliklerinin 20.yıldönümünde tüm aile Müşfik ve Ela için de özel bir anlamı olan Kapılar Restaurant’ta bir araya gelecektir. Gönlünü Yaşar’a kaptıran güvenlik şefi Hasan’ın ise Yaşar’ın tüm tepkilerine rağmen ondan vazgeçmeye niyeti yoktur.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s